Wykaz Gmin Programu SPAC Warmińsko-mazurskie

Wykaz Gmin Programu SPAC
WARMIŃSKO-MAZURSKIE

 

WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE  
  GMINA SPPA
Bartoszyce . Powiat bartoszycki (6 gmin) J-BT
Bartoszyce…………………………….. gm BT-01-J  
Górowo Iławeckie……………………….. gm BT-02-J  
Bartoszyce …………………………. gw BT-03-J  
Górowo Iławeckie……………………….. gw BT-04-J  
Bisztynek……………………………… gm-w BT-05-J  
Sępopol……………………………….. gm-w BT-06-J  
     
Braniewo . Powiat braniewski (7 gmin) J-AW
Braniewo………………………………. gm AW-01-J  
Braniewo …………………………… gw AW-02-J  
Lelkowo……………………………….. gw AW-03-J  
Płoskinia……………………………… gw AW-04-J  
Wilczęta………………………………. gw AW-05-J  
Frombork………………………………. gm-w AW-06-J  
Pieniężno……………………………… gm-w AW-07-J  
     
Działdowo . Powiat działdowski (6 gmin) J-DA
Działdowo……………………………… gm DA-01-J  
Działdowo……………………………… gw DA-02-J  
Iłowo-Osada……………………………. gw DA-03-J  
Płośnica………………………………. gw DA-04-J  
Rybno…………………………………. gw DA-05-J  
Lidzbark………………………………. gm-w DA-06-J  
     
Elbląg . Powiat elbląski (9 gmin) J-EL
Elbląg………………………………… gw EL-01-J  
Godkowo……………………………….. gw EL-02-J  
Gronowo Elbląskie………………………. gw EL-03-J  
Markusy……………………………….. gw EL-04-J  
Milejewo………………………………. gw EL-05-J  
Rychliki………………………………. gw EL-06-J  
Młynary……………………………….. gm-w EL-07-J  
Pasłęk………………………………… gm-w EL-08-J  
Tolkmicko……………………………… gm-w EL-09-J  
     
Ełk . Powiat ełcki (5 gmin) J-EK
Ełk…………………………………… gm EK-01-J  
Ełk…………………………………… gw EK-02-J  
Kalinowo………………………………. gw EK-03-J  
Prostki……………………………….. gw EK-04-J  
Stare Juchy……………………………. gw EK-05-J  
     
Giżycko . Powiat giżycki (6 gmin) J-GK
Giżycko……………………………….. gm GK-01-J  
Giżycko……………………………….. gw GK-02-J  
Kruklanki……………………………… gw GK-03-J  
Miłki…………………………………. gw GK-04-J  
Wydminy……………………………….. gw GK-05-J  
Ryn…………………………………… gm-w GK-06-J  
     
Gołdap . Powiat gołdapski (3 gminy) J-GH
Banie Mazurskie………………………… gw GH-01-J  
Dubeninki……………………………… gw GH-02-J  
Gołdap………………………………… gm-w GH-03-J  
     
Iława . Powiat iławski (7 gmin) J-IL
Iława…………………………………. gm IL-01-J  
Lubawa………………………………… gm IL-02-J  
Iława…………………………………. gw IL-03-J  
Lubawa………………………………… gw IL-04-J  
Kisielice……………………………… gm-w IL-05-J  
Susz………………………………….. gm-w IL-06-J  
Zalewo………………………………… gm-w IL-07-J  
     
Kętrzyn . Powiat kętrzyński (6 gmin) J-EZ
Kętrzyn……………………………….. gm EZ-01-J  
Barciany …………………………… gw EZ-02-J  
Kętrzyn……………………………….. gw EZ-03-J  
Srokowo……………………………….. gw EZ-04-J  
Korsze………………………………… gm-w EZ-05-J  
Reszel………………………………… gm-w EZ-06-J  
     
Lidzbark Warmiński . Powiat lidzbarski (5 gmin) J-LJ
Lidzbark Warmiński……………………… gm LJ-01-J  
Kiwity………………………………… gw LJ-02-J  
Lidzbark Warmiński……………………… gw LJ-03-J  
Lubomino………………………………. gw LJ-04-J  
Orneta………………………………… gm-w LJ-05-J  
     
Mrągowo . Powiat mrągowski (5 gmin) J-MR
Mrągowo……………………………….. gm MR-01-J  
Mrągowo……………………………….. gw MR-02-J  
Piecki………………………………… gw MR-03-J  
Sorkwity………………………………. gw MR-04-J  
Mikołajki……………………………… gm-w MR-05-J  
     
Nidzica . Powiat nidzicki (4 gminy) J-NC
Janowiec Kościelny……………………… gw NC-01-J  
Janowo………………………………… gw NC-02-J  
Kozłowo……………………………….. gw NC-03-J  
Nidzica……………………………….. gm-w NC-04-J  
     
Nowe Miasto Lubawskie . Powiat nowomiejski (5 gmin) J-NQ
Nowe Miasto Lubawskie…………………… gm NQ-01-J  
Biskupiec……………………………… gw NQ-02-J  
Grodziczno…………………………….. gw NQ-03-J  
Kurzętnik……………………………… gw NQ-04-J  
Nowe Miasto Lubawskie…………………… gw NQ-05-J  
     
Olecko . Powiat olecki (4 gminy) J-OX
Kowale Oleckie…………………………. gw OX-01-J  
Świętajno……………………………… gw OX-02-J  
Wieliczki……………………………… gw OX-03-J  
Olecko………………………………… gm-w OX-04-J  
     
Olsztyn . Powiat olsztyński (12 gmin) J-OL
Dywity………………………………… gw OL-01-J  
Gietrzwałd…………………………….. gw OL-02-J  
Jonkowo……………………………….. gw OL-03-J  
Kolno…………………………………. gw OL-04-J  
Purda…………………………………. gw OL-05-J  
Stawiguda……………………………… gw OL-06-J  
Świątki……………………………….. gw OL-07-J  
Barczewo………………………………. gm-w OL-08-J  
Biskupiec……………………………… gm-w OL-09-J  
Dobre Miasto…………………………… gm-w OL-10-J  
Jeziorany……………………………… gm-w OL-11-J  
Olsztynek……………………………… gm-w OL-12-J  
     
Ostróda . Powiat ostródzki (9 gmin) J-OQ
Ostróda……………………………….. gm OQ-01-J  
Dąbrówno………………………………. gw OQ-02-J  
Grunwald………………………………. gw OQ-03-J  
Łukta…………………………………. gw OQ-04-J  
Małdyty……………………………….. gw OQ-05-J  
Ostróda……………………………….. gw OQ-06-J  
Miłakowo………………………………. gm-w OQ-07-J  
Miłomłyn………………………………. gm-w OQ-08-J  
Morąg…………………………………. gm-w OQ-09-J  
     
Pisz . Powiat piski (4 gminy) J-PQ
Biała Piska……………………………. gm-w PQ-01-J  
Orzysz………………………………… gm-w PQ-02-J  
Pisz………………………………….. gm-w PQ-03-J  
Ruciane-Nida…………………………… gm-w PQ-04-J  
     
Szczytno . Powiat szczycieński (8 gmin) J-YN
Szczytno………………………………. gm YN-01-J  
Dźwierzuty…………………………….. gw YN-02-J  
Jedwabno………………………………. gw YN-03-J  
Rozogi………………………………… gw YN-04-J  
Szczytno …………………………… gw YN-05-J  
Świętajno……………………………… gw YN-06-J  
Wielbark………………………………. gw YN-07-J  
Pasym…………………………………. gm-w YN-08-J  
     
Węgorzewo . Powiat węgorzewski (3 gminy) J-WG
Budry…………………………………. gw WG-01-J  
Pozezdrze……………………………… gw WG-02-J  
Węgorzewo……………………………… gm-w WG-03-J  
     
     
WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE  
Miasta na prawach powiatu (2)  
Elbląg …………………………….. gm EA-01-J J-EA
Olsztyn……………………………….. gm OU-01-J J-OU
 

gm – gmina miejska,
gw – gmina wiejska,
gm-w – gmina miejsko-wiejska