Wykaz Gmin Programu SPAC Pomorskie

Wykaz Gmin Programu SPAC
POMORSKIE

 

WOJ. POMORSKIE  
  GMINA SPPA
Bytów . Powiat bytowski (10 gmin) F-YW
Borzytuchom……………………………. gw YW-01-F  
Czarna Dąbrówka………………………… gw YW-02-F  
Kołczygłowy……………………………. gw YW-03-F  
Lipnica……………………………….. gw YW-04-F  
Parchowo………………………………. gw YW-05-F  
Studzienice……………………………. gw YW-06-F  
Trzebielino……………………………. gw YW-07-F  
Tuchomie………………………………. gw YW-08-F  
Bytów…………………………………. gm-w YW-09-F  
Miastko……………………………….. gm-w YW-10-F  
     
Chojnice . Powiat chojnicki (5 gmin) F-CJ
Chojnice………………………………. gm CJ-01-F  
Chojnice………………………………. gw CJ-02-F  
Konarzyny……………………………… gw CJ-03-F  
Brusy…………………………………. gm-w CJ-04-F  
Czersk………………………………… gm-w CJ-05-F  
     
Człuchów . Powiat człuchowski (7 gmin) F-CU
Człuchów………………………………. gm CU-01-F  
Człuchów………………………………. gw CU-02-F  
Koczała……………………………….. gw CU-03-F  
Przechlewo…………………………….. gw CU-04-F  
Rzeczenica…………………………….. gw CU-05-F  
Czarne………………………………… gm-w CU-06-F  
Debrzno……………………………….. gm-w CU-07-F  
     
Pruszcz Gdański . Powiat gdański (8 gmin) F-UG
Pruszcz Gdański………………………… gm UG-01-F  
Cedry Wielkie………………………….. gw UG-02-F  
Kolbudy……………………………….. gw UG-03-F  
Pruszcz Gdański………………………… gw UG-04-F  
Przywidz………………………………. gw UG-05-F  
Pszczółki……………………………… gw UG-06-F  
Suchy Dąb……………………………… gw UG-07-F  
Trąbki Wielkie…………………………. gw UG-08-F  
     
Kartuzy . Powiat kartuski (8 gmin) F-RU
Chmielno………………………………. gw RU-01-F  
Przodkowo……………………………… gw RU-02-F  
Sierakowice……………………………. gw RU-03-F  
Somonino………………………………. gw RU-04-F  
Stężyca……………………………….. gw RU-05-F  
Sulęczyno……………………………… gw RU-06-F  
Kartuzy……………………………….. gm-w RU-07-F  
Żukowo………………………………… gm-w RU-08-F  
     
Kościerzyna . Powiat kościerski (8 gmin) F-YA
Kościerzyna……………………………. gm YA-01-F  
Dziemiany……………………………… gw YA-02-F  
Karsin………………………………… gw YA-03-F  
Kościerzyna……………………………. gw YA-04-F  
Liniewo……………………………….. gw YA-05-F  
Lipusz………………………………… gw YA-06-F  
Nowa Karczma…………………………… gw YA-07-F  
Stara Kiszewa………………………….. gw YA-08-F  
     
Kwidzyń . Powiat kwidzyński (6 gmin) F-IY
Kwidzyn……………………………….. gm IY-01-F  
Gardeja……………………………….. gw IY-02-F  
Kwidzyn……………………………….. gw IY-03-F  
Ryjewo………………………………… gw IY-04-F  
Sadlinki………………………………. gw IY-05-F  
Prabuty……………………………….. gm-w IY-06-F  
     
Lębork . Powiat lęborski (5 gmin) F-EB
Lębork………………………………… gm EB-01-F  
Łeba ………………………………. gm EB-02-F  
Cewice………………………………… gw EB-03-F  
Nowa Wieś Lęborska……………………… gw EB-04-F  
Wicko…………………………………. gw EB-05-F  
     
Malbork . Powiat malborski (6 gmin) F-MB
Malbork……………………………….. gm MB-01-F  
Lichnowy………………………………. gw MB-02-F  
Malbork……………………………….. gw MB-03-F  
Miłoradz………………………………. gw MB-04-F  
Stare Pole…………………………….. gw MB-05-F  
Nowy Staw……………………………… gm-w MB-06-F  
     
Nowy Dwór Gdański . Powiat nowodworski (5 gmin) F-NR
Krynica Morska…………………………. gm NR-01-F  
Ostaszewo……………………………… gw NR-02-F  
Stegna………………………………… gw NR-03-F  
Sztutowo………………………………. gw NR-04-F  
Nowy Dwór Gdański………………………. gm-w NR-05-F  
     
Puck . Powiat pucki (7 gmin) F-PK
Hel ……………………………….. gm PK-01-F  
Jastarnia ………………………….. gm PK-02-F  
Puck………………………………….. gm PK-03-F  
Władysławowo ……………………….. gm PK-04-F  
Kosakowo………………………………. gw PK-05-F  
Krokowa……………………………….. gw PK-06-F  
Puck………………………………….. gw PK-07-F  
     
Słupsk . Powiat słupski (10 gmin) F-SL
Ustka …………………………….. gm SL-01-F  
Damnica……………………………….. gw SL-02-F  
Dębnica Kaszubska………………………. gw SL-03-F  
Główczyce……………………………… gw SL-04-F  
Kobylnica……………………………… gw SL-05-F  
Potęgowo………………………………. gw SL-06-F  
Słupsk………………………………… gw SL-07-F  
Smołdzino……………………………… gw SL-08-F  
Ustka…………………………………. gw SL-09-F  
Kępice………………………………… gm-w SL-10-F  
     
Starogard Gdański . Powiat starogardzki (13 gmin) F-AG
Czarna Woda……………………………. gm AG-01-F  
Skórcz………………………………… gm AG-02-F  
Starogard Gdański………………………. gm AG-03-F  
Bobowo………………………………… gw AG-04-F  
Kaliska……………………………….. gw AG-05-F  
Lubichowo……………………………… gw AG-06-F  
Osieczna………………………………. gw AG-07-F  
Osiek…………………………………. gw AG-08-F  
Skórcz………………………………… gw AG-09-F  
Smętowo Graniczne………………………. gw AG-10-F  
Starogard Gdański………………………. gw AG-11-F  
Zblewo………………………………… gw AG-12-F  
Skarszewy……………………………… gm-w AG-13-F  
     
Sztum . Powiat sztumski (5 gmin) F-UM
Mikołajki Pomorskie…………………….. gw UM-01-F  
Stary Dzierzgoń………………………… gw UM-02-F  
Stary Targ…………………………….. gw UM-03-F  
Dzierzgoń……………………………… gm-w UM-04-F  
Sztum…………………………………. gm-w UM-05-F  
     
Tczew . Powiat tczewski (6 gmin) F-TC
Tczew…………………………………. gm TC-01-F  
Morzeszczyn……………………………. gw TC-02-F  
Subkowy……………………………….. gw TC-03-F  
Tczew…………………………………. gw TC-04-F  
Gniew…………………………………. gm-w TC-05-F  
Pelplin……………………………….. gm-w TC-06-F  
     
Wejherowo . Powiat wejherowski (10 gmin) F-WJ
Reda………………………………….. gm WJ-01-F  
Rumia…………………………………. gm WJ-02-F  
Wejherowo……………………………… gm WJ-03-F  
Choczewo………………………………. gw WJ-04-F  
Gniewino………………………………. gw WJ-05-F  
Linia…………………………………. gw WJ-06-F  
Luzino………………………………… gw WJ-07-F  
Łęczyce……………………………….. gw WJ-08-F  
Szemud………………………………… gw WJ-09-F  
Wejherowo……………………………… gw WJ-10-F  
     
     
WOJ. POMORSKIE  
Miasta na prawach powiatu (4)  
Gdańsk …………………………….. gm GD-01-F F-GD
Gdynia …………………………….. gm DY-01-F F-DY
Słupsk………………………………… gm UK-01-F F-UK
Sopot ……………………………… gm OV-01-F F-OV
 

gm – gmina miejska,
gw – gmina wiejska,
gm-w – gmina miejsko-wiejska