Wykaz Gmin Programu SPAC Mazowieckie

Wykaz Gmin Programu SPAC
MAZOWIECKIE

 

WOJ. MAZOWIECKIE  
  GMINA SPPA
Białobrzegi . Powiat białobrzeski (6 gmin) R-BF
Promna………………………………… gw BF-01-R  
Radzanów………………………………. gw BF-02-R  
Stara Błotnica…………………………. gw BF-03-R  
Stromiec………………………………. gw BF-04-R  
Białobrzegi……………………………. gm-w BF-05-R  
Wyśmierzyce……………………………. gm-w BF-06-R  
     
Ciechanów . Powiat ciechanowski (9 gmin) R-CI
Ciechanów……………………………… gm CI-01-R  
Ciechanów……………………………… gw CI-02-R  
Gołymin-Ośrodek………………………… gw CI-03-R  
Grudusk……………………………….. gw CI-04-R  
Ojrzeń………………………………… gw CI-05-R  
Opinogóra Górna………………………… gw CI-06-R  
Regimin……………………………….. gw CI-07-R  
Sońsk…………………………………. gw CI-08-R  
Glinojeck……………………………… gm-w CI-09-R  
     
Garwolin . Powiat garwoliński (14 gmin) R-GI
Garwolin………………………………. gm GI-01-R  
Łaskarzew……………………………… gm GI-02-R  
Borowie……………………………….. gw GI-03-R  
Garwolin………………………………. gw GI-04-R  
Górzno………………………………… gw GI-05-R  
Łaskarzew……………………………… gw GI-06-R  
Maciejowice……………………………. gw GI-07-R  
Miastków Kościelny……………………… gw GI-08-R  
Parysów……………………………….. gw GI-09-R  
Sobolew……………………………….. gw GI-10-R  
Trojanów………………………………. gw GI-11-R  
Wilga…………………………………. gw GI-12-R  
Pilawa………………………………… gm-w GI-13-R  
Żelechów………………………………. gm-w GI-14-R  
     
Gostynin . Powiat gostyniński (5 gmin) R-GT
Gostynin………………………………. gm GT-01-R  
Gostynin………………………………. gw GT-02-R  
Pacyna………………………………… gw GT-03-R  
Sanniki……………………………….. gw GT-04-R  
Szczawin Kościelny……………………… gw GT-05-R  
     
Grodzisk Mazowiecki . Powiat grodziski (6 gmin) R-GS
Milanówek……………………………… gm GS-01-R  
Podkowa Leśna………………………….. gm GS-02-R  
Baranów……………………………….. gw GS-03-R  
Jaktorów………………………………. gw GS-04-R  
Żabia Wola…………………………….. gw GS-05-R  
Grodzisk Mazowiecki…………………….. gm-w GS-06-R  
     
Grójec . Powiat grójecki (10 gmin) R-GJ
Belsk Duży…………………………….. gw GJ-01-R  
Błędów………………………………… gw GJ-02-R  
Chynów………………………………… gw GJ-03-R  
Goszczyn………………………………. gw GJ-04-R  
Jasieniec……………………………… gw GJ-05-R  
Pniewy………………………………… gw GJ-06-R  
Grójec………………………………… gm-w GJ-07-R  
Mogielnica…………………………….. gm-w GJ-08-R  
Nowe Miasto nad Pilicą………………….. gm-w GJ-09-R  
Warka…………………………………. gm-w GJ-10-R  
     
Kozienice . Powiat kozienicki (7 gmin) R-KE
Garbatka-Letnisko………………………. gw KE-01-R  
Głowaczów……………………………… gw KE-02-R  
Gniewoszów…………………………….. gw KE-03-R  
Grabów nad Pilicą………………………. gw KE-04-R  
Magnuszew……………………………… gw KE-05-R  
Sieciechów…………………………….. gw KE-06-R  
Kozienice……………………………… gm-w KE-07-R  
     
Legionowo . Powiat legionowski (5 gmin) R-NW
Legionowo……………………………… gm NW-01-R  
Jabłonna………………………………. gw NW-02-R  
Nieporęt………………………………. gw NW-03-R  
Wieliszew……………………………… gw NW-04-R  
Serock………………………………… gm-w NW-05-R  
     
Lipsk . Powiat lipski (6 gmin) R-LQ
Chotcza……………………………….. gw LQ-01-R  
Ciepielów……………………………… gw LQ-02-R  
Rzeczniów……………………………… gw LQ-03-R  
Sienno………………………………… gw LQ-04-R  
Solec nad Wisłą………………………… gw LQ-05-R  
Lipsko………………………………… gm-w LQ-06-R  
     
Łosice . Powiat łosicki (6 gmin) R-OC
Huszlew……………………………….. gw OC-01-R  
Olszanka………………………………. gw OC-02-R  
Platerów………………………………. gw OC-03-R  
Sarnaki……………………………….. gw OC-04-R  
Stara Kornica………………………….. gw OC-05-R  
Łosice………………………………… gm-w OC-06-R  
     
Maków Mazowiecki . Powiat makowski (10 gmin) R-MM
Maków Mazowiecki……………………….. gm MM-01-R  
Czerwonka……………………………… gw MM-02-R  
Karniewo………………………………. gw MM-03-R  
Krasnosielc……………………………. gw MM-04-R  
Młynarze………………………………. gw MM-05-R  
Płoniawy-Bramura……………………….. gw MM-06-R  
Rzewnie……………………………….. gw MM-07-R  
Sypniewo………………………………. gw MM-08-R  
Szelków……………………………….. gw MM-09-R  
Różan…………………………………. gm-w MM-10-R  
     
Mińsk Mazowiecki . Powiat miński (13 gmin) R-MZ
Mińsk Mazowiecki……………………….. gm MZ-01-R  
Sulejówek……………………………… gm MZ-02-R  
Cegłów………………………………… gw MZ-03-R  
Dębe Wielkie…………………………… gw MZ-04-R  
Dobre…………………………………. gw MZ-05-R  
Jakubów……………………………….. gw MZ-06-R  
Latowicz………………………………. gw MZ-07-R  
Mińsk Mazowiecki……………………….. gw MZ-08-R  
Mrozy…………………………………. gw MZ-09-R  
Siennica………………………………. gw MZ-10-R  
Stanisławów……………………………. gw MZ-11-R  
Halinów……………………………….. gm-w MZ-12-R  
Kałuszyn………………………………. gm-w MZ-13-R  
     
Mława . Powiat mławski (10 gmin) R-MA
Mława…………………………………. gm MA-01-R  
Dzierzgowo…………………………….. gw MA-02-R  
Lipowiec Kościelny……………………… gw MA-03-R  
Radzanów………………………………. gw MA-04-R  
Strzegowo……………………………… gw MA-05-R  
Stupsk………………………………… gw MA-06-R  
Szreńsk……………………………….. gw MA-07-R  
Szydłowo………………………………. gw MA-08-R  
Wieczfnia Kościelna…………………….. gw MA-09-R  
Wiśniewo………………………………. gw MA-10-R  
     
Nowy Dwór Mazowiecki . Powiat nowodworski (6 gmin) R-ND
Nowy Dwór Mazowiecki……………………. gm ND-01-R  
Czosnów……………………………….. gw ND-02-R  
Leoncin……………………………….. gw ND-03-R  
Pomiechówek……………………………. gw ND-04-R  
Nasielsk………………………………. gm-w ND-05-R  
Zakroczym……………………………… gm-w ND-06-R  
     
Ostrołęka . Powiat ostrołęcki (11 gmin) R-OR
Baranowo………………………………. gw OR-01-R  
Czarnia……………………………….. gw OR-02-R  
Czerwin……………………………….. gw OR-03-R  
Goworowo………………………………. gw OR-04-R  
Kadzidło………………………………. gw OR-05-R  
Lelis…………………………………. gw OR-06-R  
Łyse………………………………….. gw OR-07-R  
Olszewo-Borki………………………….. gw OR-08-R  
Rzekuń………………………………… gw OR-09-R  
Troszyn……………………………….. gw OR-10-R  
Myszyniec……………………………… gm-w OR-11-R  
     
Ostrów Mazowiecka . Powiat ostrowski (11 gmin) R-OM
Ostrów Mazowiecka………………………. gm OM-01-R  
Andrzejewo…………………………….. gw OM-02-R  
Boguty-Pianki………………………….. gw OM-03-R  
Małkinia Górna…………………………. gw OM-04-R  
Nur…………………………………… gw OM-05-R  
Ostrów Mazowiecka………………………. gw OM-06-R  
Stary Lubotyń………………………….. gw OM-07-R  
Szulborze Wielkie………………………. gw OM-08-R  
Wąsewo………………………………… gw OM-09-R  
Zaręby Kościelne……………………….. gw OM-10-R  
Brok………………………………….. gm-w OM-11-R  
     
Otwock . Powiat otwocki (8 gmin) R-OO
Józefów……………………………….. gm OO-01-R  
Otwock………………………………… gm OO-02-R  
Celestynów…………………………….. gw OO-03-R  
Kołbiel……………………………….. gw OO-04-R  
Osieck………………………………… gw OO-05-R  
Sobienie-Jeziory……………………….. gw OO-06-R  
Wiązowna………………………………. gw OO-07-R  
Karczew……………………………….. gm-w OO-08-R  
     
Piaseczno . Powiat piaseczyński (6 gmin) R-PA
Lesznowola…………………………….. gw PA-01-R  
Prażmów……………………………….. gw PA-02-R  
Góra Kalwaria………………………….. gm-w PA-03-R  
Konstancin-Jeziorna…………………….. gm-w PA-04-R  
Piaseczno……………………………… gm-w PA-05-R  
Tarczyn……………………………….. gm-w PA-06-R  
     
Płock . Powiat płocki (15 gmin) R-PL
Bielsk………………………………… gw PL-01-R  
Bodzanów………………………………. gw PL-02-R  
Brudzeń Duży…………………………… gw PL-03-R  
Bulkowo……………………………….. gw PL-04-R  
Łąck………………………………….. gw PL-05-R  
Mała Wieś……………………………… gw PL-06-R  
Nowy Duninów…………………………… gw PL-07-R  
Radzanowo……………………………… gw PL-08-R  
Słubice……………………………….. gw PL-09-R  
Słupno………………………………… gw PL-10-R  
Stara Biała……………………………. gw PL-11-R  
Staroźreby…………………………….. gw PL-12-R  
Drobin………………………………… gm-w PL-13-R  
Gąbin…………………………………. gm-w PL-14-R  
Wyszogród……………………………… gm-w PL-15-R  
     
Płońsk . Powiat płoński (12 gmin) R-PN
Płońsk………………………………… gm PN-01-R  
Raciąż………………………………… gm PN-02-R  
Baboszewo……………………………… gw PN-03-R  
Czerwińsk nad Wisłą…………………….. gw PN-04-R  
Dzierzążnia……………………………. gw PN-05-R  
Joniec………………………………… gw PN-06-R  
Naruszewo……………………………… gw PN-07-R  
Nowe Miasto……………………………. gw PN-08-R  
Płońsk………………………………… gw PN-09-R  
Raciąż………………………………… gw PN-10-R  
Sochocin………………………………. gw PN-11-R  
Załuski……………………………….. gw PN-12-R  
     
Pruszków . Powiat pruszkowski (6 gmin) R-PZ
Piastów……………………………….. gm PZ-01-R  
Pruszków………………………………. gm PZ-02-R  
Michałowice……………………………. gw PZ-03-R  
Nadarzyn………………………………. gw PZ-04-R  
Raszyn………………………………… gw PZ-05-R  
Brwinów……………………………….. gm-w PZ-06-R  
     
Przasnysz . Powiat przasnyski (7 gmin) R-PF
Przasnysz……………………………… gm PF-01-R  
Czernice Borowe………………………… gw PF-02-R  
Jednorożec…………………………….. gw PF-03-R  
Krasne………………………………… gw PF-04-R  
Krzynowłoga Mała……………………….. gw PF-05-R  
Przasnysz……………………………… gw PF-06-R  
Chorzele………………………………. gm-w PF-07-R  
     
Przysucha . Powiat przysuski (8 gmin) R-PG
Borkowice……………………………… gw PG-01-R  
Gielniów………………………………. gw PG-02-R  
Klwów…………………………………. gw PG-03-R  
Odrzywół………………………………. gw PG-04-R  
Potworów………………………………. gw PG-05-R  
Rusinów……………………………….. gw PG-06-R  
Wieniawa………………………………. gw PG-07-R  
Przysucha……………………………… gm-w PG-08-R  
     
Pułtusk . Powiat pułtuski (7 gmin) R-UT
Gzy…………………………………… gw UT-01-R  
Obryte………………………………… gw UT-02-R  
Pokrzywnica……………………………. gw UT-03-R  
Świercze………………………………. gw UT-04-R  
Winnica……………………………….. gw UT-05-R  
Zatory………………………………… gw UT-06-R  
Pułtusk……………………………….. gm-w UT-07-R  
     
Radom . Powiat radomski (13 gmin) R-RA
Pionki………………………………… gm RA-01-R  
Gózd………………………………….. gw RA-02-R  
Jastrzębia…………………………….. gw RA-03-R  
Jedlińsk………………………………. gw RA-04-R  
Jedlnia-Letnisko……………………….. gw RA-05-R  
Kowala………………………………… gw RA-06-R  
Pionki………………………………… gw RA-07-R  
Przytyk……………………………….. gw RA-08-R  
Wierzbica……………………………… gw RA-09-R  
Wolanów……………………………….. gw RA-10-R  
Zakrzew……………………………….. gw RA-11-R  
Iłża………………………………….. gm-w RA-12-R  
Skaryszew……………………………… gm-w RA-13-R  
     
Siedlce . Powiat siedlecki (13 gmin) R-DL
Domanice………………………………. gw DL-01-R  
Korczew……………………………….. gw DL-02-R  
Kotuń…………………………………. gw DL-03-R  
Mokobody………………………………. gw DL-04-R  
Paprotnia……………………………… gw DL-05-R  
Przesmyki……………………………… gw DL-06-R  
Siedlce……………………………….. gw DL-07-R  
Skórzec……………………………….. gw DL-08-R  
Suchożebry…………………………….. gw DL-09-R  
Wiśniew……………………………….. gw DL-10-R  
Wodynie……………………………….. gw DL-11-R  
Zbuczyn……………………………….. gw DL-12-R  
Mordy…………………………………. gm-w DL-13-R  
     
Sierpc . Powiat sierpecki (7 gmin) R-ER
Sierpc………………………………… gm ER-01-R  
Gozdowo……………………………….. gw ER-02-R  
Mochowo……………………………….. gw ER-03-R  
Rościszewo…………………………….. gw ER-04-R  
Sierpc………………………………… gw ER-05-R  
Szczutowo……………………………… gw ER-06-R  
Zawidz………………………………… gw ER-07-R  
     
Sochaczew . Powiat sochaczewski (8 gmin) R-AC
Sochaczew……………………………… gm AC-01-R  
Brochów……………………………….. gw AC-02-R  
Iłów………………………………….. gw AC-03-R  
Młodzieszyn……………………………. gw AC-04-R  
Nowa Sucha…………………………….. gw AC-05-R  
Rybno…………………………………. gw AC-06-R  
Sochaczew……………………………… gw AC-07-R  
Teresin……………………………….. gw AC-08-R  
     
Sokołów Podlaski . Powiat sokołowski (9 gmin) R-UP
Sokołów Podlaski……………………….. gm UP-01-R  
Bielany……………………………….. gw UP-02-R  
Ceranów……………………………….. gw UP-03-R  
Jabłonna Lacka…………………………. gw UP-04-R  
Repki…………………………………. gw UP-05-R  
Sabnie………………………………… gw UP-06-R  
Sokołów Podlaski……………………….. gw UP-07-R  
Sterdyń……………………………….. gw UP-08-R  
Kosów Lacki……………………………. gm-w UP-09-R  
     
Szydłowiec . Powiat szydłowiecki (5 gmin) R-YD
Chlewiska……………………………… gw YD-01-R  
Jastrząb………………………………. gw YD-02-R  
Mirów…………………………………. gw YD-03-R  
Orońsko……………………………….. gw YD-04-R  
Szydłowiec…………………………….. gm-w YD-05-R  
     
Warszawa Zachodnia . Powiat warszawski zachodni (7 gmin) R-WZ
Izabelin………………………………. gw WZ-01-R  
Kampinos………………………………. gw WZ-02-R  
Leszno………………………………… gw WZ-03-R  
Stare Babice…………………………… gw WZ-04-R  
Błonie………………………………… gm-w WZ-05-R  
Łomianki………………………………. gm-w WZ-06-R  
Ożarów Mazowiecki………………………. gm-w WZ-07-R  
     
Węgrów . Powiat węgrowski (9 gmin) R-WE
Węgrów………………………………… gm WE-01-R  
Grębków……………………………….. gw WE-02-R  
Korytnica……………………………… gw WE-03-R  
Liw…………………………………… gw WE-04-R  
Miedzna……………………………….. gw WE-05-R  
Sadowne……………………………….. gw WE-06-R  
Stoczek……………………………….. gw WE-07-R  
Wierzbno………………………………. gw WE-08-R  
Łochów………………………………… gm-w WE-09-R  
     
Wołomin . Powiat wołomiński (12 gmin) R-WX
Kobyłka……………………………….. gm WX-01-R  
Marki…………………………………. gm WX-02-R  
Ząbki…………………………………. gm WX-03-R  
Zielonka………………………………. gm WX-04-R  
Dąbrówka………………………………. gw WX-05-R  
Jadów…………………………………. gw WX-06-R  
Klembów……………………………….. gw WX-07-R  
Poświętne……………………………… gw WX-08-R  
Strachówka…………………………….. gw WX-09-R  
Radzymin………………………………. gm-w WX-10-R  
Tłuszcz……………………………….. gm-w WX-11-R  
Wołomin……………………………….. gm-w WX-12-R  
     
Wyszków . Powiat wyszkowski (6 gmin) R-YS
Brańszczyk…………………………….. gw YS-01-R  
Długosiodło……………………………. gw YS-02-R  
Rząśnik……………………………….. gw YS-03-R  
Somianka………………………………. gw YS-04-R  
Zabrodzie……………………………… gw YS-05-R  
Wyszków……………………………….. gm-w YS-06-R  
     
Zwoleń . Powiat zwoleński (5 gmin) R-EN
Kazanów……………………………….. gw EN-01-R  
Policzna………………………………. gw EN-02-R  
Przyłęk……………………………….. gw EN-03-R  
Tczów…………………………………. gw EN-04-R  
Zwoleń………………………………… gm-w EN-05-R  
     
Żuromin . Powiat żuromiński (6 gmin) R-ZV
Kuczbork-Osada…………………………. gw ZV-01-R  
Lubowidz………………………………. gw ZV-02-R  
Lutocin……………………………….. gw ZV-03-R  
Siemiątkowo……………………………. gw ZV-04-R  
Bieżuń………………………………… gm-w ZV-05-R  
Żuromin……………………………….. gm-w ZV-06-R  
     
Żyrardów . Powiat żyrardowski (5 gmin) R-ZQ
Żyrardów………………………………. gm ZQ-01-R  
Puszcza Mariańska………………………. gw ZQ-02-R  
Radziejowice…………………………… gw ZQ-03-R  
Wiskitki………………………………. gw ZQ-04-R  
Mszczonów……………………………… gm-w ZQ-05-R  
     
     
WOJ. MAZOWIECKIE  
Miasta na prawach powiatu (5)  
Ostrołęka……………………………… gm OG-01-R R-OG
Płock…………………………………. gm PD-01-R R-PD
Radom…………………………………. gm RD-01-R R-RD
Siedlce……………………………….. gm ED-01-R R-ED
Warszawa………………………………….. gm WM-01-R R-WM
 

gm – gmina miejska,
gw – gmina wiejska,
gm-w – gmina miejsko-wiejska