Wykaz Gmin Programu SPAC Łódzkie

Wykaz Gmin Programu SPAC
ŁÓDZKIE

 

WOJ. ŁÓDZKIE  
    GMINA SPPA
Bełchatów . Powiat bełchatowski (8 gmin) C-BJ
Bełchatów……………………………… gm BJ-01-C  
Bełchatów……………………………… gw BJ-02-C  
Drużbice………………………………. gw BJ-03-C  
Kleszczów……………………………… gw BJ-04-C  
Kluki…………………………………. gw BJ-05-C  
Rusiec………………………………… gw BJ-06-C  
Szczerców……………………………… gw BJ-07-C  
Zelów…………………………………. gm-w BJ-08-C  
     
Brzeziny . Powiat brzeziński (5 gmin) C-BW
Brzeziny………………………………. gm BW-01-C  
Brzeziny………………………………. gw BW-02-C  
Dmosin………………………………… gw BW-03-C  
Jeżów…………………………………. gw BW-04-C  
Rogów…………………………………. gw BW-05-C  
     
Kutno . Powiat kutnowski (11 gmin) C-KU
Kutno…………………………………. gm KU-01-C  
Bedlno………………………………… gw KU-02-C  
Dąbrowice……………………………… gw KU-03-C  
Krzyżanów……………………………… gw KU-04-C  
Kutno…………………………………. gw KU-05-C  
Łanięta……………………………….. gw KU-06-C  
Nowe Ostrowy…………………………… gw KU-07-C  
Oporów………………………………… gw KU-08-C  
Strzelce………………………………. gw KU-09-C  
Krośniewice……………………………. gm-w KU-10-C  
Żychlin……………………………….. gm-w KU-11-C  
     
Łask . Powiat łaski (5 gmin) C-AQ
Buczek………………………………… gw AQ-01-C  
Sędziejowice…………………………… gw AQ-02-C  
Widawa………………………………… gw AQ-03-C  
Wodzierady…………………………….. gw AQ-04-C  
Łask………………………………….. gm-w AQ-05-C  
     
Łęczyca . Powiat łęczycki (8 gmin) C-EC
Łęczyca……………………………….. gm EC-01-C  
Daszyna……………………………….. gw EC-02-C  
Góra Świętej Małgorzaty…………………. gw EC-03-C  
Grabów………………………………… gw EC-04-C  
Łęczyca……………………………….. gw EC-05-C  
Piątek………………………………… gw EC-06-C  
Świnice Warckie………………………… gw EC-07-C  
Witonia……………………………….. gw EC-08-C  
     
Łowicz . Powiat łowicki (10 gmin) C-IZ
Łowicz………………………………… gm IZ-01-C  
Bielawy……………………………….. gw IZ-02-C  
Chąśno………………………………… gw IZ-03-C  
Domaniewice……………………………. gw IZ-04-C  
Kiernozia……………………………… gw IZ-05-C  
Kocierzew Południowy……………………. gw IZ-06-C  
Łowicz………………………………… gw IZ-07-C  
Łyszkowice…………………………….. gw IZ-08-C  
Nieborów………………………………. gw IZ-09-C  
Zduny…………………………………. gw IZ-10-C  
     
Łódź Wschodnia . Powiat łódzki wschodni (6 gmin) C-LY
Andrespol……………………………… gw LY-01-C  
Brójce………………………………… gw LY-02-C  
Nowosolan……………………………… gw LY-03-C  
Rzgów…………………………………. gw LY-04-C  
Koluszki………………………………. MW LY-05-C  
Tuszyn………………………………… gm-w LY-06-C  
     
Opoczno . Powiat opoczyński (8 gmin) C-OH
Białaczów……………………………… gw OH-01-C  
Mniszków………………………………. gw OH-02-C  
Paradyż……………………………….. gw OH-03-C  
Poświętne……………………………… gw OH-04-C  
Sławno………………………………… gw OH-05-C  
Żarnów………………………………… gw OH-06-C  
Drzewica………………………………. gm-w OH-07-C  
Opoczno……………………………….. gm-w OH-08-C  
     
Pabianice . Powiat pabianicki (7 gmin) C-PB
Konstantynów Łódzki…………………….. gm PB-01-C  
Pabianice……………………………… gm PB-02-C  
Dłutów………………………………… gw PB-03-C  
Dobroń………………………………… gw PB-04-C  
Ksawerów………………………………. gw PB-05-C  
Lutomiersk…………………………….. gw PB-06-C  
Pabianice……………………………… gw PB-07-C  
     
Pajęczno . Powiat pajęczański (8 gmin) C-PV
Kiełczygłów……………………………. gw PV-01-C  
Nowa Brzeźnica…………………………. gw PV-02-C  
Rząśnia……………………………….. gw PV-03-C  
Siemkowice…………………………….. gw PV-04-C  
Strzelce Wielkie……………………….. gw PV-05-C  
Sulmierzyce……………………………. gw PV-06-C  
Działoszyn…………………………….. gm-w PV-07-C  
Pajęczno………………………………. gm-w PV-08-C  
     
Piotrków Trybunalski . Powiat piotrkowski (11 gmin) C-PT
Aleksandrów……………………………. gw PT-01-C  
Czarnocin……………………………… gw PT-02-C  
Gorzkowice…………………………….. gw PT-03-C  
Grabica……………………………….. gw PT-04-C  
Łęki Szlacheckie……………………….. gw PT-05-C  
Moszczenica……………………………. gw PT-06-C  
Ręczno………………………………… gw PT-07-C  
Rozprza……………………………….. gw PT-08-C  
Wola Krzysztoporska…………………….. gw PT-09-C  
Wolbórz……………………………….. gw PT-10-C  
Sulejów……………………………….. gm-w PT-11-C  
     
Poddębice . Powiat poddębicki (6 gmin) C-DD
Dalików……………………………….. gw DD-01-C  
Pęczniew………………………………. gw DD-02-C  
Wartkowice…………………………….. gw DD-03-C  
Zadzim………………………………… gw DD-04-C  
Poddębice……………………………… gm-w DD-05-C  
Uniejów……………………………….. gm-w DD-06-C  
     
Radomsko . Powiat radomszczański (14 gmin) C-RE
Radomsko………………………………. gm RE-01-C  
Dobryszyce…………………………….. gw RE-02-C  
Gidle…………………………………. gw RE-03-C  
Gomunice………………………………. gw RE-04-C  
Kobiele Wielkie………………………… gw RE-05-C  
Kodrąb………………………………… gw RE-06-C  
Lgota Wielka…………………………… gw RE-07-C  
Ładzice……………………………….. gw RE-08-C  
Masłowice……………………………… gw RE-09-C  
Radomsko………………………………. gw RE-10-C  
Wielgomłyny……………………………. gw RE-11-C  
Żytno…………………………………. gw RE-12-C  
Kamieńsk………………………………. gm-w RE-13-C  
Przedbórz……………………………… gm-w RE-14-C  
     
Rawa Mazowiecka . Powiat rawski (6 gmin) C-RX
Rawa Mazowiecka………………………… gm RX-01-C  
Cielądz……………………………….. gw RX-02-C  
Rawa Mazowiecka………………………… gw RX-03-C  
Regnów………………………………… gw RX-04-C  
Sadkowice……………………………… gw RX-05-C  
Biała Rawska…………………………… gm-w RX-06-C  
     
Sieradz . Powiat sieradzki (11 gmin) C-IA
Sieradz……………………………….. gm IA-01-C  
Brąszewice…………………………….. gw IA-02-C  
Brzeźnio………………………………. gw IA-03-C  
Burzenin………………………………. gw IA-04-C  
Goszczanów…………………………….. gw IA-05-C  
Klonowa……………………………….. gw IA-06-C  
Sieradz……………………………….. gw IA-07-C  
Wróblew……………………………….. gw IA-08-C  
Błaszki……………………………….. gm-w IA-09-C  
Warta…………………………………. gm-w IA-10-C  
Złoczew……………………………….. gm-w IA-11-C  
     
Skierniewice . Powiat skierniewicki (9 gmin) C-IW
Bolimów……………………………….. gw IW-01-C  
Głuchów……………………………….. gw IW-02-C  
Godzianów……………………………… gw IW-03-C  
Kowiesy……………………………….. gw IW-04-C  
Lipce Reymontowskie…………………….. gw IW-05-C  
Maków…………………………………. gw IW-06-C  
Nowy Kawęczyn………………………….. gw IW-07-C  
Skierniewice…………………………… gw IW-08-C  
Słupia………………………………… gw IW-09-C  
     
Tomaszów Mazowiecki . Powiat tomaszowski (11 gmin) C-TZ
Tomaszów Mazowiecki…………………….. gm TZ-01-C  
Będków………………………………… gw TZ-02-C  
Budziszewice…………………………… gw TZ-03-C  
Czerniewice……………………………. gw TZ-04-C  
Inowłódz………………………………. gw TZ-05-C  
Lubochnia……………………………… gw TZ-06-C  
Rokiciny………………………………. gw TZ-07-C  
Rzeczyca………………………………. gw TZ-08-C  
Tomaszów Mazowiecki…………………….. gw TZ-09-C  
Ujazd…………………………………. gw TZ-10-C  
Żelechlinek……………………………. gw TZ-11-C  
     
Wieluń . Powiat wieluński (10 gmin) C-WU
Biała…………………………………. gw WU-01-C  
Czarnożyły…………………………….. gw WU-02-C  
Konopnica……………………………… gw WU-03-C  
Mokrsko……………………………….. gw WU-04-C  
Osjaków……………………………….. gw WU-05-C  
Ostrówek………………………………. gw WU-06-C  
Pątnów………………………………… gw WU-07-C  
Skomlin……………………………….. gw WU-08-C  
Wierzchlas…………………………….. gw WU-09-C  
Wieluń………………………………… gm-w WU-10-C  
     
Wieruszów . Powiat wieruszowski (7 gmin) C-US
Bolesławiec……………………………. gw US-01-C  
Czastary………………………………. gw US-02-C  
Galewice………………………………. gw US-03-C  
Lututów……………………………….. gw US-04-C  
Łubnice……………………………….. gw US-05-C  
Sokolniki……………………………… gw US-06-C  
Wieruszów……………………………… gm-w US-07-C  
     
Zduńska Wola . Powiat zduńskowolski (4 gminy) C-UL
Zduńska Wola…………………………… gm UL-01-C  
Zapolice………………………………. gw UL-02-C  
Zduńska Wola…………………………… gw UL-03-C  
Szadek………………………………… gm-w UL-04-C  
     
Zgierz . Powiat zgierski (9 gmin) C-GV
Głowno………………………………… gm GV-01-C  
Ozorków……………………………….. gm GV-02-C  
Zgierz………………………………… gm GV-03-C  
Głowno………………………………… gw GV-04-C  
Ozorków……………………………….. gw GV-05-C  
Parzęczew……………………………… gw GV-06-C  
Zgierz………………………………… gw GV-07-C  
Aleksandrów Łódzki……………………… gm-w GV-08-C  
Stryków……………………………….. gm-w GV-09-C  
     
     
WOJ. ŁÓDZKIE  
Miasta na prawach powiatu (3)  
Łódź ……………………………… gm LD-01-C C-LD
Piotrków Trybunalski……………………. gm IT-01-C C-IT
Skierniewice…………………………… gm IR-01-C C-IR
 

gm – gmina miejska,
gw – gmina wiejska,
gm-w – gmina miejsko-wiejska