Wykaz Gmin Programu SPAC Lubelskie

Wykaz Gmin Programu SPAC
LUBELSKIE

 

WOJ. LUBELSKIE  
  GMINA SPPA
Biała Podlaska . Powiat bialski (19 gmin) L-BP
Międzyrzec Podlaski…………………….. gm BP-01-L  
Terespol …………………………… gm BP-02-L  
Biała Podlaska…………………………. gw BP-03-L  
Drelów………………………………… gw BP-04-L  
Janów Podlaski…………………………. gw BP-05-L  
Kodeń…………………………………. gw BP-06-L  
Konstantynów…………………………… gw BP-07-L  
Leśna Podlaska…………………………. gw BP-08-L  
Łomazy………………………………… gw BP-09-L  
Międzyrzec Podlaski…………………….. gw BP-10-L  
Piszczac………………………………. gw BP-11-L  
Rokitno……………………………….. gw BP-12-L  
Rossosz……………………………….. gw BP-13-L  
Sławatycze …………………………. gw BP-14-L  
Sosnówka………………………………. gw BP-15-L  
Terespol …………………………… gw BP-16-L  
Tuczna………………………………… gw BP-17-L  
Wisznice………………………………. gw BP-18-L  
Zalesie……………………………….. gw BP-19-L  
     
Biłgoraj . Powiat biłgorajski (14 gmin) L-BI
Biłgoraj………………………………. gm BI-01-L  
Aleksandrów……………………………. gw BI-02-L  
Biłgoraj………………………………. gw BI-03-L  
Biszcza……………………………….. gw BI-04-L  
Goraj…………………………………. gw BI-05-L  
Księżpol………………………………. gw BI-06-L  
Łukowa………………………………… gw BI-07-L  
Obsza…………………………………. gw BI-08-L  
Potok Górny……………………………. gw BI-09-L  
Tereszpol……………………………… gw BI-10-L  
Turobin……………………………….. gw BI-11-L  
Frampol……………………………….. gm-w BI-12-L  
Józefów……………………………….. gm-w BI-13-L  
Tarnogród……………………………… gm-w BI-14-L  
     
Chełm . Powiat chełmski (14 gmin) L-CH
Rejowiec Fabryczny……………………… gm CH-01-L  
Białopole……………………………… gw CH-02-L  
Chełm…………………………………. gw CH-03-L  
Dorohusk …………………………… gw CH-04-L  
Dubienka………………………………. gw CH-05-L  
Kamień………………………………… gw CH-06-L  
Leśniowice…………………………….. gw CH-07-L  
Rejowiec Fabryczny……………………… gw CH-08-L  
Ruda-Huta……………………………… gw CH-09-L  
Sawin…………………………………. gw CH-10-L  
Siedliszcze……………………………. gw CH-11-L  
Wierzbica……………………………… gw CH-12-L  
Wojsławice…………………………….. gw CH-13-L  
Żmudź…………………………………. gw CH-14-L  
     
Hrubieszów . Powiat hrubieszowski (8 gmin) L-HR
Hrubieszów …………………………. gm HR-01-L  
Dołhobyczów……………………………. gw HR-02-L  
Horodło ……………………………. gw HR-03-L  
Hrubieszów…………………………….. gw HR-04-L  
Mircze………………………………… gw HR-05-L  
Trzeszczany……………………………. gw HR-06-L  
Uchanie……………………………….. gw HR-07-L  
Werbkowice…………………………….. gw HR-08-L  
     
Janów Lubelski . Powiat janowski (7 gmin) L-JL
Batorz………………………………… gw JL-01-L  
Chrzanów………………………………. gw JL-02-L  
Dzwola………………………………… gw JL-03-L  
Godziszów……………………………… gw JL-04-L  
Modliborzyce…………………………… gw JL-05-L  
Potok Wielki…………………………… gw JL-06-L  
Janów Lubelski…………………………. gm-w JL-07-L  
     
Krasnystaw . Powiat krasnostawski (11 gmin) L-KY
Krasnystaw…………………………….. gm KY-01-L  
Fajsławice…………………………….. gw KY-02-L  
Gorzków……………………………….. gw KY-03-L  
Izbica………………………………… gw KY-04-L  
Krasnystaw…………………………….. gw KY-05-L  
Kraśniczyn…………………………….. gw KY-06-L  
Łopiennik Górny………………………… gw KY-07-L  
Rejowiec………………………………. gw KY-08-L  
Rudnik………………………………… gw KY-09-L  
Siennica Różana………………………… gw KY-10-L  
Żółkiewka……………………………… gw KY-11-L  
     
Kraśnik . Powiat kraśnicki (10 gmin) L-KK
Kraśnik……………………………….. gm KK-01-L  
Dzierzkowice…………………………… gw KK-02-L  
Gościeradów……………………………. gw KK-03-L  
Kraśnik……………………………….. gw KK-04-L  
Szastarka……………………………… gw KK-05-L  
Trzydnik Duży………………………….. gw KK-06-L  
Urzędów……………………………….. gw KK-07-L  
Wilkołaz………………………………. gw KK-08-L  
Zakrzówek……………………………… gw KK-09-L  
Annopol……………………………….. gm-w KK-10-L  
     
Lubartów . Powiat lubartowski (13 gmin) L-LT
Lubartów………………………………. gm LT-01-L  
Abramów……………………………….. gw LT-02-L  
Firlej………………………………… gw LT-03-L  
Jeziorzany…………………………….. gw LT-04-L  
Kamionka………………………………. gw LT-05-L  
Lubartów………………………………. gw LT-06-L  
Michów………………………………… gw LT-07-L  
Niedźwiada…………………………….. gw LT-08-L  
Ostrówek………………………………. gw LT-09-L  
Serniki……………………………….. gw LT-10-L  
Uścimów……………………………….. gw LT-11-L  
Kock………………………………….. gm-w LT-12-L  
Ostrów Lubelski………………………… gm-w LT-13-L  
     
Lublin . Powiat lubelski (16 gmin) L-LB
Borzechów……………………………… gw LB-01-L  
Garbów………………………………… gw LB-02-L  
Głusk…………………………………. gw LB-03-L  
Jabłonna………………………………. gw LB-04-L  
Jastków……………………………….. gw LB-05-L  
Konopnica……………………………… gw LB-06-L  
Krzczonów……………………………… gw LB-07-L  
Niedrzwica Duża………………………… gw LB-08-L  
Niemce………………………………… gw LB-09-L  
Strzyżewice……………………………. gw LB-10-L  
Wojciechów…………………………….. gw LB-11-L  
Wólka…………………………………. gw LB-12-L  
Wysokie……………………………….. gw LB-13-L  
Zakrzew……………………………….. gw LB-14-L  
Bełżyce……………………………….. gm-w LB-15-L  
Bychawa……………………………….. gm-w LB-16-L  
     
Łęczna . Powiat łęczyński (6 gmin) L-LC
Cyców…………………………………. gw LC-01-L  
Ludwin………………………………… gw LC-02-L  
Milejów……………………………….. gw LC-03-L  
Puchaczów……………………………… gw LC-04-L  
Spiczyn……………………………….. gw LC-05-L  
Łęczna………………………………… gm-w LC-06-L  
     
Łuków . Powiat łukowski (11 gmin) L-LW
Łuków…………………………………. gm LW-01-L  
Stoczek Łukowski……………………….. gm LW-02-L  
Adamów………………………………… gw LW-03-L  
Krzywda……………………………….. gw LW-04-L  
Łuków…………………………………. gw LW-05-L  
Serokomla……………………………… gw LW-06-L  
Stanin………………………………… gw LW-07-L  
Stoczek Łukowski……………………….. gw LW-08-L  
Trzebieszów……………………………. gw LW-09-L  
Wojcieszków……………………………. gw LW-10-L  
Wola Mysłowska…………………………. gw LW-11-L  
     
Opole Lubelskie . Powiat opolski (7 gmin) L-OB
Chodel………………………………… gw OB-01-L  
Józefów nad Wisłą………………………. gw OB-02-L  
Karczmiska…………………………….. gw OB-03-L  
Łaziska……………………………….. gw OB-04-L  
Wilków………………………………… gw OB-05-L  
Opole Lubelskie………………………… gm-w OB-06-L  
Poniatowa……………………………… gm-w OB-07-L  
     
Parczew . Powiat parczewski (7 gmin) L-PC
Dębowa Kłoda…………………………… gw PC-01-L  
Jabłoń………………………………… gw PC-02-L  
Milanów……………………………….. gw PC-03-L  
Podedwórze…………………………….. gw PC-04-L  
Siemień……………………………….. gw PC-05-L  
Sosnowica……………………………… gw PC-06-L  
Parczew……………………………….. gm-w PC-07-L  
     
Puławy . Powiat puławski (11 gmin) L-PU
Puławy………………………………… gm PU-01-L  
Baranów……………………………….. gw PU-02-L  
Janowiec………………………………. gw PU-03-L  
Końskowola…………………………….. gw PU-04-L  
Kurów…………………………………. gw PU-05-L  
Markuszów……………………………… gw PU-06-L  
Puławy………………………………… gw PU-07-L  
Wąwolnica……………………………… gw PU-08-L  
Żyrzyn………………………………… gw PU-09-L  
Kazimierz Dolny………………………… gm-w PU-10-L  
Nałęczów………………………………. gm-w PU-11-L  
     
Radzyń Podlaski . Powiat radzyński (8 gmin) L-RP
Radzyń Podlaski………………………… gm RP-01-L  
Borki…………………………………. gw RP-02-L  
Czemierniki……………………………. gw RP-03-L  
Kąkolewnica Wschodnia…………………… gw RP-04-L  
Komarówka Podlaska……………………… gw RP-05-L  
Radzyń Podlaski………………………… gw RP-06-L  
Ulan-Majorat…………………………… gw RP-07-L  
Wohyń…………………………………. gw RP-08-L  
     
Ryki . Powiat rycki (6 gmin) L-RK
Dęblin………………………………… gm RK-01-L  
Kłoczew……………………………….. gw RK-02-L  
Nowodwór………………………………. gw RK-03-L  
Stężyca……………………………….. gw RK-04-L  
Ułęż………………………………….. gw RK-05-L  
Ryki………………………………….. gm-w RK-06-L  
     
Świdnik . Powiat świdnicki (5 gmin) L-SD
Świdnik ……………………………. gm SD-01-L  
Mełgiew……………………………….. gw SD-02-L  
Rybczewice…………………………….. gw SD-03-L  
Trawniki………………………………. gw SD-04-L  
Piaski………………………………… gm-w SD-05-L  
     
Tomaszów Lubelski . Powiat tomaszowski (13 gmin) L-TL
Tomaszów Lubelski………………………. gm TL-01-L  
Bełżec………………………………… gw TL-02-L  
Jarczów……………………………….. gw TL-03-L  
Krynice……………………………….. gw TL-04-L  
Lubycza Królewska …………………… gw TL-05-L  
Łaszczów………………………………. gw TL-06-L  
Rachanie………………………………. gw TL-07-L  
Susiec………………………………… gw TL-08-L  
Tarnawatka…………………………….. gw TL-09-L  
Telatyn……………………………….. gw TL-10-L  
Tomaszów Lubelski………………………. gw TL-11-L  
Ulhówek……………………………….. gw TL-12-L  
Tyszowce………………………………. gm-w TL-13-L  
     
Włodawa . Powiat włodawski (8 gmin) L-WD
Włodawa……………………………….. gm WD-01-L  
Hanna…………………………………. gw WD-02-L  
Hańsk…………………………………. gw WD-03-L  
Stary Brus…………………………….. gw WD-04-L  
Urszulin………………………………. gw WD-05-L  
Włodawa……………………………….. gw WD-06-L  
Wola Uhruska…………………………… gw WD-07-L  
Wyryki………………………………… gw WD-08-L  
     
Zamość . Powiat zamojski (15 gmin) L-ZA
Adamów………………………………… gw ZA-01-L  
Grabowiec……………………………… gw ZA-02-L  
Komarów-Osada………………………….. gw ZA-03-L  
Łabunie……………………………….. gw ZA-04-L  
Miączyn……………………………….. gw ZA-05-L  
Nielisz……………………………….. gw ZA-06-L  
Radecznica…………………………….. gw ZA-07-L  
Sitno…………………………………. gw ZA-08-L  
Skierbieszów…………………………… gw ZA-09-L  
Stary Zamość…………………………… gw ZA-10-L  
Sułów…………………………………. gw ZA-11-L  
Zamość………………………………… gw ZA-12-L  
Krasnobród…………………………….. gm-w ZA-13-L  
Szczebrzeszyn………………………….. gm-w ZA-14-L  
Zwierzyniec……………………………. gm-w ZA-15-L  
     
     
WOJ. LUBELSKIE  
Miasta na prawach powiatu (4)  
Biała Podlaska ……………………… gm IM-01-L L-IM
Chełm…………………………………. gm CM-01-L L-CM
Lublin………………………………… gm LU-01-L L-LU
Zamość………………………………… gm ZM-01-L L-ZM
 

gm – gmina miejska,
gw – gmina wiejska,
gm-w – gmina miejsko-wiejska